II Edycja Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017

Budżet Obywatelski 2020

Poniżej znajdują się szczegóły złożonego projektu w V Edycji Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego.
Prezentowane projekty będą podlegały ocenie.

Nazwa:

TBO/10/2019 - Utwardzenie przejścia/ścieżki pieszej miedzy ul. Piaskową i ul. Główną - NEGATYWNIE ZWERYFIKOWANY (nie podlega głosowaniu)

Opis projektu:

Wspomnianą ścieżkę należy utwardzić częściowo kostką, a częściowo płytami typu Yomb. W ciągu ścieżki znajdują się schody wraz ze zjazdem dla wózków i rowerów, a także mostek, który też trzeba odnowić remontując barierki ochronne. Wzdłuż przejścia na odcinku od ulicy Piaskowej do zejścia przy rzece Czarnej należy ustawić dużej mocy lampy solarne – 8 szt., 4 ławki i 2 kosze na śmieci.

Z przejścia tego korzystają nie tylko mieszkańcy okolicy, w której się ono znajduje, ale także mieszkańcy wybierający się na spacer, czy wycieczkę rowerową do Spały i Inowłodza oraz pracownicy zmierzający do pracy w okolicznych firmach. W samym Megatech pracuje około 700 pracowników. Dlatego jest to projekt ważny nie tylko dla lokalnej społeczności, ale także dla mieszkańców z różnych części Tomaszowa. Ponieważ przejście jest częścią trasy rekreacyjnej do Spały i przebiega w pobliżu istniejącego placu zabaw przy ulicy Piaskowej, to projekt ten zawiera uzupełnienie elementów siłowni i zabawek na istniejącym placu zabaw oraz naprawę otaczającego wspomniany plac zabaw ogrodzenia.

Rodzaj projektu:

infrastrukturalny

Zasięg projektu:

Ścieżka znajduje się pomiędzy ulicą Główną i Piaskową w okolicach firm: Ice Full i Megatech. Przebiega przez mostek na rzece Czarnej i pod wiaduktem kolejowym.

Szacunkowe koszty projektu:

540464 zł (brutto - wartość podana przez zgłaszającego)

Status projektu:

Odrzucony (negatywnie zweryfikowany)

Lokalizacja na mapie:
zgłoś swój pomysł

Zdecyduj jak wydać 1,5 miliona!

czytaj więcej

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE