II Edycja Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017

Budżet Obywatelski 2020

Poniżej znajdują się szczegóły złożonego projektu w V Edycji Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego.
Prezentowane projekty będą podlegały ocenie.

Nazwa:

TBO/8/2019 - Centrum sportowo-rekreacyjne AKTYWNA DWUNASTKA – rozbudowa zaplecza sportowego wokół boisk - I etap

Opis projektu:

Szkoła Podstawowa nr 12 dysponuje kompleksem boisk ORLIK. Nie posiada zaplecza lekkoatletycznego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności szkolnej i mieszkańców pobliskich osiedli, dysponując terenem do zagospodarowania o pow. 5350 m² wokół boisk ORLIK, przewiduje się wybudowanie okólnej bieżni o nawierzchni poliuretanowej, długości ok. 300 m z przedłużoną prostą 100 m, skocznią w dal i rzutnią.

Z profesjonalnej bieżni będą mogły korzystać rodziny wielopokoleniowe, osoby początkujące i sportowo zaawansowane. W przyszłości przewiduje się rozbudowanie kompleksu o elementy rekreacyjno – wypoczynkowe dla dzieci i dorosłych, w skład którego wejdą: szatnia, 10-stanowiskowa siłownia zewnętrzna, zestaw street Workout, ławki rekreacyjne, stoły z szachownicą i do tenisa stołowego oraz zjazd linowy. Powstanie zaplecza lekkoatletycznego, a w przyszłości jego rozbudowa będzie pożądanym wzbogaceniem oferty edukacyjnej dla uczniów szkoły. Kompleks sportowy z istniejącymi już boiskami do gier zespołowych będzie stanowił doskonałe miejsce do popularyzacji aktywnej rekreacji i wypoczynku wśród mieszkańców miasta. W celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz ograniczenia aktów wandalizmu teren będzie objęty monitoringiem szkolnym (rozbudowa już istniejącego).

Rodzaj projektu:

infrastrukturalny

Zasięg projektu:

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2, ul. Wiejska 29/31, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, teren wokół istniejącego kompleksu boisk do gier zespołowych typu ORLIK.

Szacunkowe koszty projektu:

913100 zł (brutto - wartość podana przez zgłaszającego)
913100.00 zł (brutto - wartość po weryfikacji)

Status projektu:

Dopuszczony (pozytywnie zweryfikowany)

Lokalizacja na mapie:
zgłoś swój pomysł

Zdecyduj jak wydać 1,5 miliona!

czytaj więcej

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE