II Edycja Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017

Budżet Obywatelski 2019

Poniżej znajdują się szczegóły złożonego projektu w IV Edycji Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego.
Prezentowane projekty będą podlegały ocenie.

Nazwa:

TBO/21/2018 - Zakup sprzętu do ratowania życia - AUTOMATYCZNEGO DEFIBRYLATORA ZEWNĘTRZNEGO i zakup sprzętu do nauki pierwszej pomocy

Opis projektu (skrót):

Projekt ma na celu zakup sprzętu medycznego do nauki pierwszej pomocy dla mieszkańców miasta oraz zakup automatycznego defibrylatora zewnętrznego. Ponadto, w ramach działań projektowych, prowadzone będą szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy w przedszkolach i szkołach tomaszowskich, a także podczas imprez ogólnomiejskich.

Opis projektu:

Projekt ma na celu zakup sprzętu medycznego do nauki pierwszej pomocy dla mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego oraz zakup i ustawienie na płycie Placu Tadeusza Kościuszki i w Urzędzie Miasta AUTOMATYCZNEGO DEFIBRYLATORA ZEWNETRZNEGO w skrócie AED, który ma za zadanie uratować ludzkie życie w przypadku nagłego zatrzymania krążenia u poszkodowanego. Niestety nasze społeczeństwo nie jest nauczone udzielać pierwszej pomocy z podstawowych przyczyn, które są uwzględnione brakiem wiedzy i stresem panującym podczas wypadku. Wychodząc na przekór złym statystykom, w założonym projekcie będą prowadzone szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy w przedszkolach, szkołach na terenie naszego miasta oraz podczas imprez organizowanych przez miasto dla mieszkańców i osób przyjezdnych. Dzięki tej inicjatywie będzie można nauczyć dzieci i dorosłych udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, co zwiększy nasze bezpieczeństwo podczas codziennego życia w strefie publicznej.

Rodzaj projektu:

społeczny

Zasięg projektu:

Plac Tadeusza Kościuszki i Urząd Miasta ul. P.O.W. 10/16

Szacunkowe koszty projektu:

68000 zł (brutto - wartość podana przez zgłaszającego)
68146.00 zł (brutto - wartość po weryfikacji)

Lokalizacja na mapie:
zgłoś swój pomysł

Zdecyduj jak wydać 1,5 miliona!

czytaj więcej

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE