II Edycja Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017

Budżet Obywatelski 2019

Poniżej znajdują się szczegóły złożonego projektu w IV Edycji Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego.
Prezentowane projekty będą podlegały ocenie.

Nazwa:

TBO/10/2018 - Od świtu do zmierzchu w Szkole Podstawowej nr 14

Opis projektu (skrót):

Celem projektu jest stworzenie miejsca do aktywnego wypoczynku na terenie Szkoły Podstawowej nr 14. W ramach projektu zaplanowano stoły do tenisa ziemnego, stoły z grami logicznymi oraz elementy małej architektury.

Opis projektu:

Celem projektu jest stworzenie miejsca do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku dla uczniów SP 14 ich rodziców oraz mieszkańców osiedla, wykorzystując pas zieleni przy boisku oraz miejsce po byłym placu zabaw. Zaplanowano plac zabaw wyposażony w nowoczesne bezpieczne urządzenia do zabawy dla najmłodszych, stoły do tenisa, stoły z grami logicznymi oraz elementy siłowni zewnętrznej. Zainstalowane przyrządy zapewnią wypoczynek i świetną zabawę na świeżym powietrzu, który będzie sprzyjał pracy układu nerwowego, gdyż zabawa i ruch dostarczają wielu bodźców potrzebnych do prawidłowego rozwoju. Elementy siłowni zewnętrznej wpłyną pozytywnie na zdrowie i samopoczucie użytkowników, zachęcą rodziców do wspólnego spędzania czasu z własnymi dziećmi. Zagospodarowane miejsce będzie pełniło bardzo ważną rolę w życiu szkoły, zachęci do aktywności fizycznej, pozwoli na przyjemne i pożyteczne spędzanie czasu wolnego. Bezpieczeństwo zapewni pełne ogrodzenie terenu szkolnego oraz zaplanowana kamera.

Rodzaj projektu:

infrastrukturalny

Zasięg projektu:

Teren stanowi własność Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki, znajduje się przy Szkole Podstawowej nr 14 Jest on całkowicie ogrodzony, korzystają z niego uczniowie i mieszkańcy osiedla.

Szacunkowe koszty projektu:

214600 zł (brutto - wartość podana przez zgłaszającego)
103700.00 zł (brutto - wartość po weryfikacji)

Lokalizacja na mapie:
zgłoś swój pomysł

Zdecyduj jak wydać 1,5 miliona!

czytaj więcej

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE