II Edycja Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017

Budżet Obywatelski 2018

Poniżej znajdują się szczegóły złożonego projektu w III Edycji Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego.
Prezentowane projekty będą podlegały ocenie.

Nazwa:

TBO/4/2017 - Poprawa warunków bytowych zwierząt w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim

Opis projektu:

Celem realizacji projektu jest polepszenie warunków bytowych zwierząt przebywających w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim. Na terenie schroniska znajduje się 61 boksów, w tym 24 ogólne, 11 służących kwarantannie, 10 boksów szpitala, 16 kojców wolnostojących, dwie zagrody dla zwierząt, budynek kociarni oraz szczeniakarni. Do schroniska w ciągu roku przyjmowanych jest około 500 zwierząt gatunku pies i kot. Zwierzęta do schroniska często trafiają ranne w wyniku wypadków losowych, przewlekle chore lub z nieleczonymi urazami. Konieczne jest udzielenie im niezbędnej pomocy lekarskiej oraz zapewnienie warunków, pozwalających im na powrót do zdrowia. W chwili obecnej w schronisku przebywa około 160 psów oraz 30 kotów, które czekają na ludzi chcących dać im prawdziwy dom i opiekę. Wsparcie schroniska polegać będzie na: zakupie lodówek do przechowywania medykamentów oraz karmy dla zwierząt; zakupie elektronicznych identyfikatorów do znakowania zwierząt; wyposażeniu schroniska w niezbędne akcesoria t.j. chwytaki, nosze, siatki, dmuchawkę do usypiania zwierząt, budy, kosze dla kotów, klatki, transportery dla zwierząt, itp.; zakupie samochodu i przystosowanie go do przewozu zwierząt; przeznaczeniu środków finansowych na kampanie informacyjne promujące zwierzęta ze schroniska; remoncie budynku, w którym znajdują się boksy szpitala dla zwierząt, gabinet weterynaryjny oraz pomieszczenia socjalno-biurowe; zakupie kontenera magazynowego.

Rodzaj projektu:

ogólnomiejski

Dokładny adres:

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Kępa 3, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Szacunkowe koszty projektu:

200000 zł (brutto - wartość podana przez zgłaszającego)

Lokalizacja:

Schronisko położone jest w rejonie 1 i zajmuje obszar około 5170 m². Na jego terenie znajdują się: budynek socjalno-biurowy z gabinetem weterynaryjnym, budynki gospodarcze, 61 boksów, dwie zagrody, budynek kociarni i szczeniakarni, a także dwa wybiegi.

Opis lokalizacji:

Schronisko położone jest w rejonie 1 i zajmuje obszar około 5170 m². Na jego terenie znajdują się: budynek socjalno-biurowy z gabinetem weterynaryjnym, budynki gospodarcze, 61 boksów, dwie zagrody, budynek kociarni i szczeniakarni, a także dwa wybiegi.

Rejon zamieszkania:

Rekomendacja / Odrzucenie:

Dopuszczony (pozytywnie zweryfikowany)

Lokalizacja na mapie:
zgłoś swój pomysł

Zdecyduj jak wydać 1,5 miliona!

czytaj więcej

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE