II Edycja Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017

Budżet Obywatelski 2018

Poniżej znajdują się szczegóły złożonego projektu w III Edycji Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego.
Prezentowane projekty będą podlegały ocenie.

Nazwa:

TBO/24/2017 - Młodzież w działaniu - Niebrowski Skatepark

Opis projektu:

Młodzieżowa Rada Miasta to grupa młodych ludzi, która reprezentuje odmienne zainteresowania oraz różnie postrzega otaczający nas świat. Wśród Radnych nie brakuje również reprezentantów wysportowanych, pozytywnie zakręconych skateboardzistów oraz wyczynowych rowerzystów. To właśnie z ich inicjatywy zgłaszamy jako Młodzieżowa Rada Miasta wspólny projekt do Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2018. Powstanie w naszym mieście skateparku, na którym można będzie bezpiecznie spędzić swój wolny czas to nasz priorytet. Projekt ma na celu zagospodarowanie niewykorzystanej przestrzeni, poprawienie oraz zapewnienie dogodnych warunków rekreacyjno – wypoczynkowych dla młodzieży z całego miasta. Młodzież do chwili obecnej korzysta ze skateparku przy tomaszowskiej kręgielni, jednak jego stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. Utworzony skatepark posiadać będzie najnowocześniejsze przeszkody (funboxy,grindboxy, bank rampy). Realizacja tego projektu jest niezbędna ze względu na brak tego typu obiektów w naszym mieście. Młodzież nie posiadając miejsca do swobodnego uprawiania sportu nieświadomie niszczy ławki i krawężniki oddając się swojej pasji w miejscach do tego nieprzystosowanych.

Rodzaj projektu:

ogólnomiejski

Dokładny adres:

osiedle Niebrów

Szacunkowe koszty projektu:

367950 zł (brutto - wartość podana przez zgłaszającego)

Lokalizacja:

Fragment przestrzeni na obszarze osiedla Niebrów, w pobliżu basenu Zespołu Szkół nr 4 oraz Ośrodka Kultury TKACZ. Dokładne miejsce realizacji projektu znajduje się na wstępnym planie zagospodarowania Parku Niebrowskiego.

Opis lokalizacji:

Fragment przestrzeni na obszarze osiedla Niebrów, w pobliżu basenu Zespołu Szkół nr 4 oraz Ośrodka Kultury TKACZ. Dokładne miejsce realizacji projektu znajduje się na wstępnym planie zagospodarowania Parku Niebrowskiego.

Rejon zamieszkania:

Rekomendacja / Odrzucenie:

Dopuszczony (pozytywnie zweryfikowany)

Lokalizacja na mapie:
zgłoś swój pomysł

Zdecyduj jak wydać 1,5 miliona!

czytaj więcej

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE