II Edycja Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017

Budżet Obywatelski 2018

Poniżej znajdują się szczegóły złożonego projektu w III Edycji Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego.
Prezentowane projekty będą podlegały ocenie.

Nazwa:

TBO/18/2017 - Białobrzeski przystanek zdrowia i relaksu

Opis projektu:

Projekt obejmuje stworzenie siłowni zewnętrznej, w skład której wejdą urządzenia dwustanowiskowe do ćwiczeń na powietrzu na terenie po zdewastowanym placu zabaw przy budynku Dzielnicowego Ośrodka Kultury, filii Miejskiego centrum Kultury. Dodatkowo na terenie siłowni zostaną zamontowane: betonowy stół do gry w piłkarzyki, betonowy stół do gry w ping-ponga, dwa stoły z podwójnymi siedziskami, ławki, kosze na śmieci i stojak na rowery. Teren pod urządzenia siłowni zostanie utwardzony kostką brukowa, a całość obsadzona trawą z rolki. Siłownia będzie całodobowo ogólnodostępna dla mieszkańców, dlatego należy wykonać instalację monitoringu i furtkę w istniejącym ogrodzeniu. Za stworzeniem siłowni zewnętrznej przemawia fakt, że każdy bez względu na wiek i zamożność powinien mieć możliwość prowadzenia aktywnego trybu życia. Sport jest również jednym z elementów integrujących społeczność lokalną naszej dzielnicy. Dzięki stworzeniu siłowni zewnętrznej możliwość ćwiczenia będzie w zasięgu wielu ludzi i zapobiegnie patologiom społecznym spowodowanym brakiem dostępu do atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu. Urządzenia tego typu dają możliwość udziału w zajęciach ruchowych wszystkim okolicznym mieszkańcom ceniącym aktywny styl życia.

Rodzaj projektu:

lokalny

Dokładny adres:

Tomaszów maz. ul. Gminna 37/39

Szacunkowe koszty projektu:

88100 zł (brutto - wartość podana przez zgłaszającego)

Lokalizacja:

Teren na działce Dzielnicowego Ośrodka Kultury filii Miejskiego Centrum Kultury, gdzie w chwili obecnej znajdują się zdewastowane elementy placu zabaw.

Opis lokalizacji:

Teren na działce Dzielnicowego Ośrodka Kultury filii Miejskiego Centrum Kultury, gdzie w chwili obecnej znajdują się zdewastowane elementy placu zabaw.

Rejon zamieszkania:

Rejon 2

Rekomendacja / Odrzucenie:

Dopuszczony (pozytywnie zweryfikowany)

Lokalizacja na mapie:
zgłoś swój pomysł

Zdecyduj jak wydać 1,5 miliona!

czytaj więcej

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE